Kostka brukowa w ogrodzie

Kostka brukowa w ogrodzie
5 (100%) 2 votes

Nadaj swojemu ogrodowi nowe odcienie. Natura jest idealna.

Od tysiącleci człowiek wykorzystuje tę doskonałość do kształtowania swojego życia jaką jest natura. Śledzenie natury jest najlepszym sposobem na osiągnięcie sukcesu w ogrodzie.
Ale w niektórych miejscach projekt człowieka stał się jeszcze doskonalszy, niż natura mogłaby kiedykolwiek marzyć. Kamienie i płyty brukowe ze Szczecina wyglądają, jakby zostały stworzone przez miliony lat we wnętrzu ziemi, a następnie sprowadzone na światło dzienne w kamieniołomie. Powierzchnia materiałów ma różne faktury oraz kształy, jedna wygląda jak przepiłowany kamień naturalny z opalizującym ziarnem kolejne są naturalnie wyprofilowane krawędzie. Wszystkie materiały brukarskie powstały w unikalnym procesie produkcji.
Idealnie sprawdzą się jako nawierzchnia, podjazd lub ścieżka. W ogrodzie, parku lub placu i parkingu. Kostka brukowa występuje w ciepłych śródziemnomorskich kolorach i nowoczesnych odcieniach szarości. Zapraszamy na wycieczkę do naszego składu, gdzie czekają na Państwa gotowe ekspozycje.

nawierzchnia retro z kostki

Żwir w ogrodzie ma ważne miejsce

Kawałki żwiru, które ustanawiają piękne akcenty oraz bez wysiłku wtapiają się w krajobraz. Żwir jako wypełnienie, które torują ścieżki jak i graniczą z rabatami kwiatowymi. Odkryj nasze skarby z granitu, marmuru lub porfiru w formie żwiru. Dostępne w składzie w Szczecinie w workach big bag 1t. Naszym klientom zapewnimy transport na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: