Kostka brukowa w ogrodzie

Nadaj swojemu ogrodowi nowe odcienie. Natura jest idealna.

Od tysiącleci człowiek wykorzystuje tę doskonałość do kształtowania swojego życia jaką jest natura. Śledzenie natury jest najlepszym sposobem na osiągnięcie sukcesu w ogrodzie.
Ale w niektórych miejscach projekt człowieka stał się jeszcze doskonalszy, niż natura mogłaby kiedykolwiek marzyć. Kamienie i płyty brukowe ze Szczecina wyglądają, jakby zostały stworzone przez miliony lat we wnętrzu ziemi, a następnie sprowadzone na światło dzienne w kamieniołomie. Powierzchnia materiałów ma różne faktury oraz kształt, jedna wygląda jak przepiłowany kamień naturalny z opalizującym ziarnem kolejne posiadają naturalnie wyprofilowane krawędzie. Wszystkie materiały brukarskie powstały w unikalnym procesie produkcji, oraz przeszły wzrokową ocenę jakości.
Nasze wyroby z kostki brukowej idealnie sprawdzą się jako nawierzchnia, podjazd lub ścieżka. W ogrodzie, parku lub placu i parkingu. Kostka brukowa występuje w ciepłych śródziemnomorskich kolorach i nowoczesnych odcieniach szarości. Zapraszamy na wycieczkę do naszego składu, gdzie czekają na Państwa gotowe ekspozycje.

nawierzchnia retro z kostki

Żwir w ogrodzie ma ważne miejsce

Kawałki żwiru, które ustanawiają piękne akcenty mają tą zaletę, że praktycznie bez wysiłku wtapiają się w krajobraz. Żwir świetnie sprawdzi się jako wypełnienie ścieżki jakie graniczą z rabatami kwiatowymi. Odkryj nasze skarby z granitu, marmuru lub porfiru w formie żwiru. Dostępne na miejscu w naszym składzie kostki brukowej mieszącym się w Szczecinie. Zapewniamy transport w workach big bag 1t na terenie całego woj. Zachodniopomorskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: